Misyon ve Vizyon

Nokta Reklamcılık

Misyonumuz

Özüne ve değerlerine sadık kalarak ve geçmişinden ders alarak ilerleyen; Tercih edilen, özenilen, güvenilen; Gelişmeye, yeniliğe ve öğrenmeye açık; “Biz” kimliğini ve takım ruhunu benimseyen; Çağdaş teknolojiyi en verimli şekilde kullanarak ve kalite anlayışını gözönünde tutarak sürekli geliştirilen mamül üretimi vasıtasıyla, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tatmin eden ürünleri sunan bir kurum olmak.

Vizyonumuz

Günümüz evrensel şartlarına uygun bir şekilde, ülke çapında ve uluslar arası bir alanda rekabet edebilecek düzeyde sağlam temeller üzerinde büyümesini gerçekleştirirken, Reklam ve Tanıtım firmaları arasında aranılan ve tercih edilen kurumların önde gelenlerinden olmak.

Niçin Nokta Reklamcılık

Nokta Reklam, % 100 Müşteri Memnuniyeti İlkesinie göre çalışmaktadır. Şanlıurfa'da Bir Çok Sektörün Reklam ve Tanıtım Çalışmalarında Sürekli tercih edilmemiz verdiğimiz hizmetin kalitesi ile doğu orantılıdır. Çalışma atölyesindeki cihazlar en yeni teknolojiye sahip olup ilk elden temin edilmiştir. Dünyadaki en son teknolojiye sahip cihazlar eşliğinde profosyonel ekibiyle müşterilerinin hizmetindedir. Nokta Reklam, aldığı işi dışarıya yaptırmamaktadır. Bu sayede fiyatlar oldukça uygun olup kaliteden ödün vermemektedir.

Kalite Politikamız

Nokta Reklamcılık olarak tüm baskı işlemlerini en iyi kalitede gerçekleştirebiliyoruz. Kağıt üzerine yapacağınız baskı ister ofset baskı ister dijital baskı olsun hiç fark etmeksizin her türde basım gerçekleştirmemiz mümkün. Sizin için en ekonomik fiyatlar ile en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca reklam amaçlı yapacağınız afiş, el ilanı, broşür, karton çanta, magnet ve daha bir çok promosyon ürünün üretimini yapmaktayız. Size en uygun çözümleri sunmaktayız.
TABELA UYGULAMALARI99%
CEPHE VE ARAÇ GİYDİRME95%
BASKI ( KARTVİZİT, İLAN, BROŞÜR, AFİŞ, DAVETİYE, BİLBORD vb.)98%
PROMOSYON ÜRÜNLERİ92%
 • nokta-reklam-logo-referans
  nokta-reklam-logo-referans
  nokta-reklam-logo-referans
  nokta-reklam-logo-referans
  nokta-reklam-logo-referans
  nokta-reklam-logo-referans
  nokta-reklam-logo-referans
  nokta-reklam-logo-referans

Adres:

PTT Sarayönü Şubesi Karşısı Oruç İşhanı Eyyübiye/ŞANLIURFA

Telefon & Fax

+90 414 215 37 33

Gsm & Whatsapp

+90 544 764 80 84
© Nokta Reklamcılık 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizden İzinsiz İçerik Kopyalanamaz. Web Tasarım Koray ÇOKOLa Aittir.

Search